Sıkça Sorulan Sorular

Caddekart kart nedir? 

Ücretsiz ve sınırsız müşteri indirim kartıdır.

Her yerde kullanılabilir mi?

Caddekart kartınızı  üye işyeri olan her yerde kullanabilirsiniz.

Kaç adet caddekart kişiselleştirilebilir / kullanıma eklenebilirmiyim?

Caddekart sahibi olan bir kişi bir sene içinde en fazla 3 adet caddekart (Yakını için) kişiselleştirebilir /kullanabilir.
 

Kartın aylık veya kullanım ücreti nedir?

CaddeKart sahibi hiçbir kart ücreti ödemez. Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir. *Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde indirim kartı iptal edilecektir.*

Kartınızın kaybolması durumunda ne yapmalısınız ?

CaddeKart Değer ve İlgi Merkezini ( 026624937935 ) arayarak bilgi vermeniz ve yeni seri bir kart almanız yeterli olacaktır.

Caddekart a nasıl sahip olabilirsiniz ?

Balıkesir nin en geniş kart portföyü olan caddekart sahip olmak için şubeye gitmeden internet, üzerinden de sahip olabilirsiniz.https://www.caddekart.com/ adresinden veya https://www.caddekart.com/kartbasvurusu Sayfasını ziyaret ediniz.

Caddekart.com Tarafından Sunulan Hizmetleri ?

Caddekart.com yalnızca bir platformdur, İnternet Sitesi’nde yer alan hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir.  Caddekart.com aracı hizmet sağlayıcıdır ve hizmet sunduğu elektronik ortamı kullanan gerçek ve tüzel kişiler tarafından sağlanan içeriği kontrol etmek, bu içerik ve içeriğe konu mal veya hizmetle ilgili hukuka aykırı bir faaliyetin ya da durumun söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.


Caddekart.com adresine üye Firma veya Mağazalardan almış olduğunuz hizmet ve ürünlerden kaynaklanan sıkıntı veya doğacak sorumluluktan Caddekart ve  yetkilileri sorumlu değildir.